Drążek rozporowo rozprężny
Drążek prysznicowy
Elegancki i trwały aluminiowy drążek rozporowo rozprężny, który idealnie sprawdza się w wilgotnej łazience. Przeznaczony jest do zawieszenia zasłonki prysznicowej o wadze do 3 kg.
Łatwy montaż bez konieczności wiercenia otworów dzięki zastosowanej sprężynie rozprężnej, która utrzymuje drążek na miejscu. Drążek można idealnie dopasować do żądanej długości w zakresie od 70 do 260 cm. Drążek zamontować można w łazience (kabina prysznicowa, natrysk, przy wannie) oraz w otworze okiennym czy drzwiowym. Drążek przeznaczony jest do montażu w mieszkaniach, domkach, domach opieki, zakładach pracy, toaletach publicznych, szpitalach. Zastosowanie rurek aluminiowych eliminuje problem z rdzewieniem produktu. Rurki aluminiowe są anodowane lub malowane proszkowo na biało dzięki czemu zachowują swój elegancki wygląd przez wiele lat.
Sprzedaż Hurtowa
Istnieje możliwość przyznania indywidualnych rabatów w przypadku zakupów hurtowych, prosimy o kontakt mailowy na adres familia@familia.waw.pl lub zgłoszenie poprzez naszą platformę zakupów hurtowych w poniższym linku:

Drążek Rozporowo Rozprężny Cennik

Większy wybór wraz cenami znajdziesz w naszym sklepie internetowym