"Aluminiowa" suszarka sufitowa
Ekskluzywna Suszarka Sufitowa
"Aluminiowa" suszarka łazienkowa sufitowa przeznaczona do suszenia bielizny oraz ubrań. Możliwe obciążenie punktowe do 3 kg na pręt bez widocznego ugięcia pręta.
Suszarka na pranie sufitowa, którą można zamontować w łazience, suszarni czy na balkonie. Pręty wykonane są z anodowanych rur aluminiowych o śr. 16 lub 25 mm.
Detale dostępne w kolorze srebrnym lub białym (ramiona, blokadka, koraliki).
Dostępne długości prętów od 80 do 250 cm (co 10 centymetrów). Oferujemy suszarki 2, 3, 5, 6 oraz 7 prętowe. Suszarki pakowane są pojedynczo lub zbiorczo po 5 sztuk.
Sprzedaż Hurtowa
Istnieje możliwość przyznania indywidualnych rabatów w przypadku zakupów hurtowych, prosimy o kontakt mailowy na adres familia@familia.waw.pl lub zgłoszenie poprzez naszą platformę zakupów hurtowych w poniższym linku:
Standardowa suszarka sufitowa na pranie jest najczęściej wybieranym przez naszych klientów produktem. Suszarka jest mocna, trwała, wygodna i łatwa w montażu. Do każdej suszarki dołączamy instrukcję obsługi wraz z szczegółowymi obrazkami. Oferujemy suszarki w 17 różnych długościach (od 80 do 250 cm, co 10 cm) oraz od 2 do 7 prętów. Jeżeli potrzebujesz suszarki, która ma mieć więcej niż 7 prętów polecamy zakup kilku suszarek zwykłych lub suszarek modułowych i powieszenie ich obok siebie.

Suszarka Sufitowa Cennik

Większy wybór wraz cenami znajdziesz w naszym sklepie internetowym